Od dnia 1 czerwca br. wznawiamy przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Dobre kwalifikacje – lepsza przyszłość”. Informujemy, że na stronie projektu w zakładce DOKUMENTACJA, dostępne są uaktualnione wzory dokumentów, które obowiązują w okresie zagrożenia epidemiologicznego do odwołania.

Zwracamy uwagę, że w okresie zagrożenia epidemiologicznego do odwołania nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu prowadzony będzie w siedzibie Operatora (ARR SA w Koninie) wyłącznie w wyznaczonym miejscu (tj. oznaczona skrzynka do odbioru korespondencji na III piętrze budynku; wejście od strony WORD) lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej/kurierskiej (na adres: Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie, 62-510 Konin, ul. Zakładowa 3, z dopiskiem: dot. formularza zgłoszeniowego w ramach 8.3.2 WRPO). W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Przypominamy, aby przed złożeniem formularza zgłoszeniowego zapoznać się z zapisami Regulaminu przyznawania wsparcia w ramach projektu oraz o wybrać usługę rozwojową w Bazie Usług Rozwojowych po wcześniejszym skontaktowaniu się z organizatorem wybranego szkolenia/kursu.

Skip to content